Gündem

200 Kişi İYİ Parti’den Ayrıldı, Cumhur İttifakı’na Katılıyor

Kemer’de siyasi manevralar devam ediyor. İYİ Parti Kemer Kurucu Gençlik Kolları Başkanı ve Kemer Belediye Meclis Üyesi adayı olan Erdem Özkan, partisinden istifa ederek seçimde Cumhur İttifakı’nın AK Parti Kemer Belediye Başkanı adayı Rahman Şeker’i destekleme kararı aldığını duyurdu. Özkan, Rahman Şeker’in Kiriş’teki iftarına, aile yakınları ve 200’den fazla genç arkadaşıyla birlikte katılarak, gençlerin siyasette daha aktif rol alması gerektiğini belirtti ve Şeker’i destekleyeceklerini vurguladı.

Kemer’e Yeni Bir Vizyon

Erdem Özkan, Kemer’de doğup büyüdüklerini ve bu şehre derin bir bağlılık hissettiklerini dile getirdi. Siyasetle ilgilenmeye başladıklarını ve Kemer’in geleceğini şekillendirmek için çaba harcadıklarını ifade etti. Özkan, Kemer’de son dönemde yaşanan olayların kendilerini endişelendirdiğini ve adaletli bir arayış içine girdiklerini belirtti. Bu süreçte Rahman Şeker’in kararlı mücadelesini takip ettiğini ve onunla birlikte hareket etmeye karar verdiğini dile getirdi. Özkan, Kemer’in son 15 yılda geriye gittiğini ve bu durumun değişmesi için Cumhur İttifakı’nın desteğine ihtiyaç olduğunu vurguladı. Rahman Şeker’in, Kemer’e olan sevgisi ve deneyimiyle şehrin geleceğini şekillendireceğine inandığını belirtti.

Umudun Adı: 31 Mart

Rahman Şeker, her geçen gün desteklerinin arttığını ve 31 Mart’ta zaferle çıkacaklarını ifade ederek, Kemer’in altın çağını başlatacaklarını söyledi. Erdem Özkan ve ekibine katılımlarından dolayı teşekkür eden Şeker, tüm Kemerlileri 31 Mart akşamı Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşecek zafer kutlamalarına davet etti.Poco Forum Google News

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu