Ekonomi

Emeklilere Bayram Öncesi 3’lü Müjde! Maaş, İkramiye ve Promosyon Bir Arada!

Emekli vatandaşlar için müjdeli haberler peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu yıl Ramazan Bayramı öncesinde, emekliler için beklenen bayram ikramiyesi ödemesi yapılacak. Ayrıca kamu bankaları tarafından yapılan sürpriz bir jestle, emekliye yönelik ödemeler iki katına çıkarıldı. Bu ödemeler 14 Nisan’a kadar emekli vatandaşların hesaplarına yatırılacak. Bu gelişmelerle birlikte, emekliler bayrama maaş, ikramiye ve promosyonla girecekler.

Emekli Maaşı ve Bayram İkramiyesi Ödeme Takvimi

Nisan ayında yapılacak bayram ikramiyesi ödemelerinin takvimi belli oldu. Bayram ikramiyesi ödemeleri, 2-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Öncelikle Bağ-Kur emeklileri, ardından memur ve SSK emeklileri tahsis numaralarına göre bayram ikramiyesi ödemelerini alacaklar. Bu yıl bayram ikramiyesi ödemeleri, %50 zamlı olarak 3000 TL olarak ödenecek.

Promosyon Başvurusu ve Ödemeler

Emekli promosyon miktarları kamu bankaları ve özel bankalar arasında rekabetle artış gösteriyor. Kamu bankalarında ve özel bankalarda sunulan promosyon miktarları 17.500 TL’ye kadar yükselmiş durumda. Promosyon ödemesi almak isteyenlerin, başvurularını bayram öncesinde yapmaları önemlidir. Bankalar, başvuruyu takip eden 3 iş günü içinde promosyon ödemelerini gerçekleştirmektedir. Promosyon başvurusu için son tarih ise Salı günüdür.

En Yüksek Promosyon Teklifi: Akbank’tan!

Şu anda en yüksek promosyon teklifi, Akbank tarafından sunulmaktadır. Promosyon ödemesi almak isteyen emekliler, bayram öncesi başvurularını yaparak bankalarından promosyon ödemesi alabilirler. Bu fırsatları kaçırmamak için başvuruların zamanında yapılması önemlidir.Poco Forum Google News

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu