Ekonomi

Emeklilere Özel: Fatura Ödeyenlere İsim Soyadıyla Para İadesi Fırsatı!

Bankaların sunduğu avantajlar arasına bir yenisi daha eklendi! Artık faturalarınızı öderken isim ve soyadınızla para iadesi alabilirsiniz.

ING Bank’tan Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası!

ING Bank, müşterilerine sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor. Emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlar 12.000 TL’ye kadar nakit promosyon kazanıyor. Ayrıca, otomatik fatura talimatı verenlere ekstra nakit promosyon imkanı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak için 28 Mart 2024 ile 30 Nisan 2024 tarihleri arasında bankaya emekli maaşı yatırılması gerekiyor. Bunun yanı sıra, otomatik fatura talimatı verilmesi ve vadesiz hesaba bağlı bir Destek Hesap ürününe sahip olunması gerekmektedir.

Halkbank’tan Fatura Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası!

Halkbank da müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor. 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında bireysel kredi kartı müşterileri, her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL’ye varan ParafPara ödülü kazanabilirler. Toplamda 500 TL’ye kadar ParafPara ödülü için başvuruların 31 Mart’a kadar yapılması gerekmektedir.

Artık faturalarınızı öderken isim ve soyadınızla ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Hem ING Bank’ın hem de Halkbank’ın sunduğu bu fırsatları kaçırmayın!Poco Forum Google News

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu