Ekonomi

Emeklilere Özel Fırsatlar: Akbank’tan 17.500 TL’ye Kadar Promosyon!

Emeklilik döneminde ek gelir sağlamak herkesin hakkı. Mart ayıyla birlikte emekli promosyonlarına zam gelirken, bankalar da bu fırsatları değerlendirmek isteyen emeklilere yönelik cazip teklifler sunuyor.

Emeklilere Yönelik Yenilikçi Promosyonlar

Kamu bankalarının artan promosyon tutarlarının ardından özel bankalar da harekete geçti. Nisan ayına girerken, özel bankaların da emeklilere yönelik promosyonları güncellediği görülüyor. Akbank ise bu alanda öncü adımlar atmaya devam ediyor.

Akbank’ın Emeklilere Özel Promosyon Kampanyası

28 Mart itibarıyla başlayan ve 30 Nisan’a kadar devam edecek olan kampanya, emeklilere yönelik birçok avantajı beraberinde getiriyor. Akbank, üç yıl boyunca maaşını Akbank’tan alacak emeklilere özel promosyonlar sunuyor.

Promosyon Tutarlarına Göre Avantajlar

Akbank’ın sunduğu promosyonlar maaş aralıklarına göre değişiklik gösteriyor. İşte detaylar:

  • 0-9.999 TL Arası Maaş Alanlara: 6.250 TL
  • 10.000 TL – 14.999 TL Arası Maaş Alanlara: 10.000 TL
  • 15.000 TL – 19.999 TL Arası Maaş Alanlara: 12.500 TL
  • 20.000 TL ve Üzeri Maaş Alanlara: 15.000 TL

Chip-Para İmkanıyla Ek Avantajlar

Akbank, promosyon kampanyası kapsamında otomatik fatura ödeme talimatı veren emeklilere özel bir avantaj daha sunuyor. Chip-para imkanıyla emekliler, toplamda 17.500 TL’ye varan ödül elde edebiliyorlar.

Sonuç

Akbank’ın emeklilere yönelik sunduğu bu promosyonlarla, emekliler hem maddi anlamda avantajlı bir konuma geçiyorlar hem de bankacılık işlemlerini daha kolay ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bu fırsatları kaçırmamak adına emeklilerin kampanyaya katılım sağlamaları önem taşıyor.Poco Forum Google News

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu