Gündem

Meral Akşener’den İmamoğlu ve Yavaş’a Sert Eleştiriler: İYİ Parti Lideri Açıkladı

Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik sert eleştirilerde bulundu. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Yavaş için “Artık CHP Genel Merkezi’nin ev kölesi” ifadesini kullandı ve İmamoğlu’na hainlikle suçladı. İşte detaylar:

Akşener’den Yavaş ve İmamoğlu’na Eleştiriler

Meral Akşener, Ankara Keçiören’deki iftar programında konuştu ve İmamoğlu ile Yavaş’ı hedef aldı. “Dalına bastığımız anda, gerçek yüzlerini gördük. Her türlü çirkinlik ortaya çıktı” diyen Akşener, kendisine yapılan hainliği dile getirdi.

“Hepsinin Hainlik Ettiğini Gördük”

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Zorbalığa karşı durduk, milletimizin istikbaline kastedenlere karşı mücadele ettik. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hapis cezası haberi geldiğinde sadece biz Saraçhane’ye koştuk. Ancak bugün geldiğimiz noktada hepsinin hainlik ettiğini gördük, İYİ Parti olarak.

“Ahlaksızlıkla Böbürlenmek Şaşırtıcı”

Seçimlere özgürce katılma kararı aldıktan sonra Antalya ve İstanbul’daki belediye meclis üyelerimizin istifa ettirildiğini gördük. Mansur Yavaş’ın son televizyon programındaki açıklamalarıyla bu gerçekler ortaya çıktı. İstifa eden il ve ilçe başkanlarının kendisiyle çalıştığını kabul etti. Bu ahlaksızlıkla böbürlenmesi bizi şaşırttı. Mansur Yavaş, artık CHP Genel Merkezi’nin ev kölesi olmuştur.”

Meral Akşener’in açıklamaları, siyasi arenada önemli tartışmalara neden oldu. İYİ Parti ile CHP arasındaki ilişkilerin seyrini belirleyecek bu gelişmeler yakından takip ediliyor.Poco Forum Google News

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu